Thursday, January 19, 2012

DIY: Dreamcatcher
Mõtlesin, et kuidas teha dreamcatcheri tutorialit ja kuna see on selline veidi keerulisem seletada,sest tehnika  on väga tähtis, siis otsustasin, et võtan lihtsalt YouTube'st video. Mul endal pole kahjuks millegagi filmida ( kui oleks siis teeks kõik tutorialid videona ja ilmselt neid oleks palju palju rohkem).

Algul tundub see keeruline, aga tegelikult on ülilihtne ja ausalt väga stressi maandav tegevus vaikselt nokitseda. Sellest võib isegi sõltuvusse sattuda!

See on ideaalne kingituseks. Mina kinkisin näiteks isale sünnipäevaks.

Esimene kord ei tulnud see mul nii hea välja, kui teisel katsel ( Vahe on piltidel näha, väiksem on esimene mille ma tegin.)

Kasuada võid põhimõtteliselt kõike: pärleid, sulgi, kette, linte jne. Selle rõnga tegin ma traadist, mille panin mitme kordselt. Kui nööriga üle katad siis ta jääb tugevam ja nöör hoiab neid omavahel koos.

 Väiksem on esimesena tehtud ja suurem hiljem, mille kinkisin isale.
                                                                                        Head meisterdamist!

2 comments:

  1. Milleks seda üldse kasutakse ?

    ReplyDelete
  2. See peaks halvad unenäod kinni püüdma, kui see voodi peatsisse riputada. Mingi indiaanlaste uskumus, aga kuna see näeb nii awesome välja, siis ma kasutan seda niisama toa kaunistamiseks. Äkki jääb mõni paha uni ka kinni :D

    ReplyDelete